Yılın Son Rezilliğinin Adı: MACROCENTER

Hani paranla rezil olmak diye bir deyim vardır ya bize ve gördüğüm kadarıyla başkalarına da bunu dün yaşatan MacroCenter oldu.
2012yi nasıl kapadınız dersenizde dolandırılarak kapadık!
Kendini elit bir market olarak tanıtan büyük bir holdingin parçası olan Türkiye’nin en büyük market zincirinin bünyesi Migros’un bir parçası olan Macro hindi siparişi alıp bunları teslim edemediği gibi açtığımız telefonlarada cevap verememedi ve yılbaşımızı aç ve misafirlerimize rezil olmuş olarak geçirmemizi sağladı.
Günler öncesinden sipariş verip anında parasını ödediğimiz hizmeti sağlayamayıp bir de cevap vermekten kaçan çağrı merkezini erkenden kapayıp halen sorularımıza geri dönemeyen Macro tarafından maddi ve manevi zarara uğratıldık. Lafın kısası dolandırıldık paramız ne iade ediliyor ne karşılığını alabiliyoruz. Bırakın karşılığında başka bir ürün verilmesini cevap bile yok. Zaten bizimle aynı durumu paylaşan kimsenin bu özel günde yaşadıklarından sonra farklı bir ürün ile tesellisini kabul edebileceğinide düşünmüyorum. Hadi maddi zarar başka şeylerle dolduruldu verdiği manevi zararı nasıl karşılayacak acaba Macro?!?!? Yeni yılı eğlenerek kutlayarak karşılamak varken biz açık market aramakla telefonda cevap arayarak camda hindi bekleyerek karşıladık. Bunu bize yaşattığın için teşekkürler Macro teşekkürler Migros. Bunu sizden hiç beklemezdik. Siparişi yetiştiremiyorsan almayacaktın o siparişi!
Bu iş belçikadan ahçı getirdik şahane ürünlerimiz var diyip yüksek etiket koymakla olmuyor keşke belçikadan olacağına o ahçı boludan olsaydı da işini yetiştirebilseydin.
Hadi bizim paketimiz gelemedi gelmedi gönderilmedi vs ya teslim edilen paketlerin rezilliği ne? ne hijyen var ne düzen var. Macrodan sipariş veren kimsenin sokak köpeklerine verilen artık yemekler gibi karton kolinin içinde açık şekilde gönderilen hindiye ihtiyacı olacağını ya da kabul edeceğini düşünemiyorum bile.
bu nedir ya? Bu mudur elit hizmet bu mudur belçika ahçılarının paket servis anlayışı
(Resim @perimd’den alınmıştır.)
Biz dolandırıldık bir yolla karşılığını alacağız ya da üstüne bir soğuk su içicez ancak bundan sonra Macrocenter ya da dolaylı olarak Migrostan böyle özel günlerde sipariş vermeyi düşünenler bizim yaşadığımız aklınıza gelsin sizde paranızla rezil olmayı üstüne de dolandırılmayı kabul eder misiniz bir düşünün

About İnci

 • Moda Haftası

  Rezalet

 • vanilyayagmuru

  Migros’un kurban bayramında bize bozuk et göndermesine ne demeli ! Etin bir kısmı duruyordu o kadarını değişim yaptılar ama kurban bayramında yeni kesilmiş hayvanın bozulmuş gelmesi de apayrı bi olay !

 • Leah

  Çok ayıp ya. İfşa ettiğiniz çok iyi oldu, insanları mağdur etmek bu kadar kolay olmamalı.

 • kardelen

  Migros’un tüm yöneticileri twitterda, her gün sorunlara ya da sorulara cevap verıyorlar diyordu Migros. Hakikaten enteresan,hem paranla rezil olacaksın hem de pek çok sorun yaşacaksın,evine giremeyecek bile. Gönderilen de korkunç, ŞikayetVar’da pek çok şikayet görülüyor zaten, tüketici hakları daha çok olmalı, cevap anında alınmalı

 • Kozmo

  O nedir yahu, ayakkabı gibi koliye atıp yollamışlar, aslında kaybedilen bir müşteri değil, 1000 kişi, artık bu firmalar uyansalar buna keşke.

 • DESEN

  İnanillir gibi degil. Resmen dolandirmislar. Paylasmaniz cok iyi olmus heralde

 • Sahika

  Zaten Migros gibi bir markaya güvenmekle hata etmişşiniz. İnsanların gözünü boyamaktan başka amacı olmayan bir firma ne yazık ki..

 • Serap Duygulu

  Ben Develi Restorandan yılbaşına iki gün kala telefonla ve hiçbir bedel ödemeden sipariş verdim.Saat 19.00’da teslim edilmesini rica ettim.Saat tam 19.00’da kapımda özel kıyafetleriyle son derece kibar bir garsonla,inanılmaz zarif bir sunumla servis aldım.Muhteşem lezzette bir hindiydi.Üstelik fiyatı da Migros’takiyle aynıydı.Yazınızı okuyunca huzurunuzda kendilerine de teşekkür etmiş olayım.Bir kez daha anladım ki marka, boşuna marka olmuyor.Saygılar

Scroll To Top