Süprizzzz! Doğum Günü Kutlaması Var!…

Öncelikle herkesin Ramazan Bayramı kutlu olsun… Normalde tatillerde yazmak pek huyum değildir bilirsiniz hele ki yaz ayları gelince iyice rehavet çöküp normalde de yazmaz oluyorum o da ayrı ama bu yazının önemi var daha doğrusu bugünün önemi ayrı:))
Bugün Hersheyler’in yayınnhayatına başlamasının 5.yıldönümü yani 5.yaşında bir blog sahibesiyim mutlu ve gururluyum. Seneyi 5e ulaştırınca da omuzumda sorumluluk hissediyorum.

Bu sene ilk defa değişik şeyler yapmak istedim ve en sevdiğimiz kozmetik markası ile süper bir etkinliğe imza atıcaz ama detaylar bir süre daha süpriz olsun etkinliği hepimizin istanbula döndüğü eylülde yapalım dedik. Bu ufak tüyodanda anlayacağınız üzere bir mağaza etkinliği bizleri bekliyor bakalım daha ne süprizlerimiz olacak MAC ile…
Süprizler sadece bu kadarla kalmayacak her an süpriz bir çekilişte sizinle olabilir bunu için instagramda beni hersheyler olarak takip edin.
Ayrıca bir mağaza etkinliğide Sally Hansenle olacak hep beraber tırnaklarımızı yaptıralım biraz sohbet edelim dedim.
Yetti mi yok yetmez bence yapmışken bişiler daha yapalım onlarda süpriz olsun özetle cıvıl cıvıl bir ağustos ve eylül bizi bekliyor.
Sadece etkinliklerde yetmez tabii kutlamaya 5.yaşı. O yüzden başka bir süpriz daha var belki fark etmişsinizdir bundan sonra yazar adım hersheyler değil çünkü bu blog artık sadece benim değil. Ahretlik kankim nam-ı değer caramel83 artık bir hersheyler ortağı ve bu tarihten itibaren kah tek tek kab ortak yazılarımızı göreceksiniz bu çatı altında. Özetle çoook mutluyum çook 10.yaşınıda burda beraber kutlarız umarım blogun :)

About İnci

  • Ecz. imis

    Ohh mis gibi bayram müjdesi. ^.^ Yeni yazarımıza hayırlı olsun diyorum öyleyse. Hevesle bekliyoruz yazılarınızı. ;)

Scroll To Top