Hersheyler M.A.C.’i Seviyor…

Sonunda dört gözle beklediğim geceyi geçtiğimiz salı gecesi gerçekleştirdik. Rezalet bir trafiğin gazabına uğrayan ben assolist gibi geç kalsam ve ilk başta kendimi sudan çıkmış balık gibi hissetsem de devamında çok eğlendim, sevindim… Gece sonunda ise çenem ağrıyarak beni avm içinde gezerek bekleyen Lilo’ma kavuştum.

Öncelikle gelen herkese çoooook teşekkür ederim. Bana süper bir deneyim yaşattınız. Ayrıca M.A.C. ailesine de çok teşekkür ederim, beni kırmayarak böyle bir gece organize ettikleri için. Tam istediğim gibi güzel bir yaş kutlaması oldu hem benim hem de blog için :) malum doğum günümden bir gün önceydi bu güzel gece. Ve lütfen kusuruma bakmayın hepinizle daha fazla ilgilenmek isterdim.
Ben şaşkınlıktan ve çok konuşmaktan fazla resim çekememişim. Papatya Hanım sağolsun imdadıma yetişti o uygulamalar esnasında ne güzel resimlemiş sağolsun.
Siz ikiniz muhteşemsiniz taa yalovadan kalkıp gelmek dile kolay hele ki o katliam gibi trafikte ben kendi geceme gelmeyip geri dönmeyi falan düşünürken… Bu arada makyajı yapan Ayşe MUA benim çok sevdiğim canım muam :) Kendisi Zorlu AVM’ye geçmiş çok sevindim.


Elifcim smokey’ne bayıldım bence sana çok yakışmıştı.

 

Arzucum her zaman çok güzelsin zaten ama kırmızı ruj çok hoştu. Zaten makaj yapmasanda harşkasın

Geldiğiniz için teşekkürler güzel kardeşler
 
bu hersheylerde önkamera olmazsa resimlerde kaşını gözünü nereye koyacağını bilmiyomuş diyolar zeynep (kendisi yeni kankam olur annesini zeyneple aldatıyorum)

itiraf ediyorum ön kamera diye bişi olmasa hiç bir yere resmimi ekleyemem fotojenikliği falan geçtim öyle bişi aradığım yok photoshopu falanda geçtim ya bi insan bu kadar mı rezalet bakar kameraya sanki arkamdan biri silah doğrultmuş acil tarafından ekranı ters dönebilen bir kameraya terfi etmem lazım yoksa makyaj resmini çekmeyen makyaj bloggerı olarak ben bi 5 sene daha giderim aynı kafa. Bu da neden makyaj resimlerini koymuyorsun beceremiyor musun diyenlere cevabım olsun evet resimlerde kaşımı gözümü koyacağım konusunda beceriksizim :)

herkese kocaman kahkahalar :) ))

About İnci

 • uğurböceği

  Biz size çok teşekkür ederiz böyle güzel bir gece yaşattığınız için esas siz muhteşemdiniz sevgilerle…

 • uğurböceği

  Ayrıca Ayşe MUA da yazdığınız gibi işinde gerçekten iyi ve çok tatlı biri onada burdan tekrar çok teşekkür ediyorum.

 • Ezgi

  Ben de teşekkür ederim böyle güzel bir gece için.

 • Ecz. imis

  Ahh. Ne çok istedim o gece orada olmayı. :( Kısmet değilmiş, napalım. :) Tekrar iyi ki doğdunuz efenim. ;)

 • ChunliBeauty

  Çoook keyifli bir kutlama oldu :) Davetin için teşekkür ederim canım !! :) Nice mutlu bloglu yıllara.. :*

Scroll To Top