Greengate Kış Sezonu Sonunda Tepe Home’da…


Öksüz kalan bloguma geçte olsa güzel bir haberle döndüm sayılır:) gerçi bu ara benden pek dönmemi beklemeyin zira hobikutu benim canıma okuyor. Gerçekten hayallerini yasallaştırmak ve bir şirket boyutuna geçirmek çok zormuş bu kadar çok işi olacağını düşünmezdim.
Neyse gelelim güzel habere geçtiğimiz hafta Tepe Home Greengate’in Kış sezonunu sonunda satışa sundu. Bundan tesadüfi bir şekilde haberim olunca da aklımda olan bütün parçaları satışa çıktığı ilk saatlerde toplama şansım oldu. Tesadüf derken oldukça şanslıydım ki acaba haber var mıdır diye mağazayı aradığımda ürünler yerleştiriliyordu.
Beğendiğim ürünleri topladıktan sonrada bu posttada göreceğiniz mağaza görüntülerinden birkaçını Instagram hesabımda paylaştım ve o akşam ve ertesi gün Cevahir AVM Tepe Home’da benim adım oldukça fazla zikredilirken ürünler neredeyse tükenmiş. Sonrasında tekrardan bir kısmı satışa çıkmış ama ilk bir kaç gün resmen batan geminin malları bunlar şeklinde karaborsa sattılar. Meretler ucuzda değil tamam yurtdışına göre ucuza satıyorda Tepe Home yine de pahalı.


Ben bu koleksiyonda kendimi oldukça fazla tutabildim ve sadece bir desen alarak kendi kendimi tebrik ettim ( adetlere bakmayın o desende ne varsa toplamış olmam sapıttığım anlamına gelmez daha kötü günlerim oldu ) Yaz sezonunda bulup alamadığım candy yumurtalık ve minik dikdörtgen tabağı da hemen kaptım tabii ki.
İlk alışverişimde altta gördüğünüz bütün parçaları bulup kaptım ama yumurtalık ve minik tabak cevahire gelmemişti onlarıda sağolsun VespaGirlMakeup benim için Ataşehirden aldı da seriyi tamamladık.


About İnci

  • Feyza

    Hepsi birbirinden güzelmiş:)

Scroll To Top