Annelik Cuması Ver.16: Bebeğinizin ismi hayatına nasıl etki edecek?

 

Bebeğe hangi ismin konacağı sorusu, anne-baba adaylarının aklını uzun süre meşgul eder. Son zamanlarda ismin anlamının önemli olduğu kadar, sahibine etkisi de anlaşılmış durumda. www.anneysen.com’un İsim Analizi bölümü, ismin çocuğun hayatına getireceği etkileri ortaya koyarak anne babalara isim konusunda farklı bir yol gösteriyor. Harfler arasındaki titreşimleri tespit ederek kişinin karakter özelliklerini ortaya koyan İsim Analizi bölümü, bebeğe düşünülen ismin ona potansiyel etkilerini anne-babaya göstererek en doğru ismi seçmeye yardımcı oluyor.

Bebeğe verilecek ismin kulağa güzel gelen, anlamlı ve orijinal olması için uzun araştırmalar yapılır. Cinsiyetin belli olmasıyla birlikte, anne adayına en çok sorulan sorulardan biri ise isminin ne olacağıdır. Internet, bu konuda önemli kaynaklardan biri olarak kullanılır. www.anneysen.com bu konuda önemli bir boşluğu dolduruyor. www.anneysen.com’da binlerce bebek ismi seçeneği sunan Bebek İsimleri bölümünün yanı sıra, isimleri anlamlarına göre analiz eden İsim Analizi bölümü de bulunuyor.

Harfler arasındaki titreşimleri tespit ederek karakter özelliklerini ortaya koyan İsim Analizi bölümü, www.anneysen.com isim bilimi uzmanı Kemal Haluk Cebe’nin analizlerini internet ortamına taşıyor. Facebook uygulaması da bulunan İsim Analizi bölümüne Facebook’tan da ulaşılabiliyor. Uygulamayı yükleyenler merak ettikleri isimleri analiz ediyor ve duvarlarında paylaşıyor.

 

About İnci

Scroll To Top